Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60

Cena od
999
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Pokud chcete mikroplyšové povlečení do dětské postýlky, které je krásné a zároveň praktické, naše nabídka je pro vás ideální. Krásné motivy přinesou do postýlky radost a vytvoří útulnou atmosféru, ve které se vaše dítě bude...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60?

Produkt Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60 porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Dětské povlečení do postýlky retro

Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60

999 Kč
Do obchodu
Dětské povlečení do postýlky retro

Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60

Přehled cen

Nejlevnější 999 Kč
Nejdražší 999 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Dětské povlečení do postýlky retro
Výrobce
Sablio
EAN
2224051461131
Cena od
999 Kč

Krásné a praktické povlečení pro vaše děti

Vybíráte povlečení do postýlky, které bude nejen hezké, ale také praktické? Toto povlečení vám nabídne kombinaci obojího. S jeho jedinečným designem ve formě duhového spektra přináší do pokoje radost a veselí. Měkký mikroplyš zaručuje, že se vaše dítě bude cítit pohodlně a teple. Povlečení je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám malých dětí a přitom vypadalo skvěle ve všech pokojích. Prvotřídní zpracování zajišťuje dlouhou životnost výrobku a odolnost vůči každodennímu používání.

Pohodlný spánek v útulném prostředí

Kvalitní spánek je základem zdravého vývoje dítěte. Tento produkt se postará o to, aby i během noci vaše malé dítě mělo příjemný spánek. Jemný a hřejivý materiál mikroplyše poskytuje dokonalý komfort, zatímco jeho atraktivní design vytváří útulnou atmosféru. Nejenže se vaše dítě rozhodně nebude bát usnout, ale navíc se může těšit na sladké sny v prostředí, které povzbudí jeho fantazii.

Snadná údržba pro aktivní rodiče

Jako rodiče víte, že pravidelná údržba dětského povlečení je velmi důležitá. Tento produkt se snadno čistí a jeho údržba je víc než jednoduchá. Díky kvalitnímu materiálu a zpracování si můžete být jisti, že povlečení zůstane krásné i po mnoha praních. Odpadejte starosti s obtížnou údržbou. Můžete se soustředit na to, co je opravdu důležité – na čas strávený se svým dítětem.

Jaké jsou výhody tohoto povlečení do postýlky?

Toto povlečení nabízí nejen estetický zážitek, ale také praktické výhody, které oceníte při každodenním používání.

Je povlečení vhodné pro alergiky?

Materiál je hypoalergenní a příjemný k citlivé pokožce, což z něj činí ideální volbu pro děti trpící alergiemi.

Jaké jsou rozměry povlečení?

Povlečení má standardní rozměr 100x135 cm pro peřinku a 40x60 cm pro polštář, což je ideální pro dětské postýlky.

Jak se povlečení pere?

Povlečení lze prát v pračce na jemný cyklus, takže je snadné ho udržovat v čistotě.

Specifikace Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60

  • Materiál: Mikroplyš
  • Rozměry: 100x135 cm (peřinka), 40x60 cm (polštář)
  • Design: Duhové spektrum
  • Hypoalergenní a příjemný na dotek

Parametry Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60

  • Barva: Vícebarevné
  • Údržba: Pratelné v pračce
  • Vhodné pro děti od narození
  • Vysoce kvalitní zpracování

Výhody Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60

  • Jedinečný a atraktivní design
  • Pohodlný a hřejivý materiál
  • Snadná údržba a čistění
  • Podporuje zdravý a klidný spánek

Recenze Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Pokud chcete mikroplyšové povlečení do dětské postýlky, které je krásné a zároveň praktické, naše nabídka je pro vás ideální. Krásné motivy přinesou do postýlky radost a vytvoří útulnou atmosféru, ve které se vaše dítě bude cítit dobře. Mikroplyš je příjemný na dotek a zajistí pohodlný spánek. Povlečení se navíc snadno udržuje, takže je skvělé pro každodenní použití.
Produkt Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60 z kategorie Dětské povlečení do postýlky retro si můžete zakoupit například v internetovém obchodě sablio.cz za cenu 999 Kč.

Parametry Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60

Rozměr
100x135 cm
Délka přikrývky
130
Šířka přikrývky
100
Délka polštáře
60
Šířka polštáře
40
Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60 má EAN kód 2224051461131
Veškeré další parametry výrobku Dětské povlečení do postýlky Duhové spektrum - 100x135 / 40x60 naleznete například na webu sablio.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,