Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba

Cena od
559
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Země původu: Dominikánská Republika, Země původu: Dominikánská Republika, Výrobce: R.Jelínek, Značka: Espero, Způsob balení: Dárková balení

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba?

Produkt Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Likéry

Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba

559 Kč
Do obchodu
Likéry

Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba

Přehled cen

Nejlevnější 559 Kč
Nejdražší 559 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Likéry
Výrobce
DonPealo.cz
EAN
0742832222334
Cena od
559 Kč

Exotická kombinace čokolády a rumu

Tento lahodný nápoj spojuje v sobě vyváženou chuť kvalitního rumu a jemného kakaa, která potěší vaše smysly. Každý doušek je jako jedinečný zážitek, který vás přenese do tropických krajin Dominikánské republiky. S pečlivě vybranými ingrediencemi a tradičními recepturami se jedná o vynikající volbu pro všechny milovníky sladkých a krémových nápojů. Ideální na oslavy nebo jako originální dárek pro vaše blízké.

Jak správně vychutnat tento lahodný nápoj?

Nejlepším způsobem, jak si užít kakao s rumem, je podávat jej vychlazený nebo na ledu. Můžete jej také použít jako ingredienci do koktejlů, čímž obohatíte své oblíbené mixy o příjemnou sladkost a hloubku chuti. Doporučujeme kombinovat s dezerty nebo plody, které podtrhnou jeho jedinečné aroma. Pokuste se experimentovat a objevit nové způsoby, jak tento nápoj využít.

Tradiční výroba a původ

Tento produkt pochází z Dominikánské republiky, která je proslulá nejen kvalitním rumem, ale i vyhlášenými kakaovými plantážemi. O výrobu se starají zkušení mistři, kteří dbají na dodržování tradičních metod. Spojení rumu a kakaa je výsledkem dlouholeté zkušenosti a vášně. Každá láhev představuje kousek tropického ráje a klenot tamní výrobní kultury.

Jakou má tento nápoj chuť?

Chuť je vyvážená, s příjemným sladkým nádechem kakaa a jemnou kořeněnou hladkostí rumu. Každý doušek přináší lahodný pocit, který vás jistě nadchne.

Je tento nápoj vhodný jako dárek?

Ano, tento rum s kakao je v dárkové tubě ideální volbou pro různé příležitosti. Elegantní balení z něj činí skvělý dárek pro milovníky alkoholu a sladkých chutí.

Kde mohu tento nápoj zakoupit?

Nápoj je dostupný v obchodech specializujících se na alkohol a v některých supermarket. Můžete také hledat v obchodech s delikatesami.

A jaké jsou doporučené kombinace?

Skvěle se hodí k různým dezertům, čokoládovým pokrmům a ovoci. Také je výborný jako ingredience do exotických koktejlů.

Specifikace Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba

  • Objem: 0,7 litru
  • Alkohol: 40%
  • Produkt od výrobce: R.Jelínek
  • Pochází z: Dominikánské republiky
  • Způsob balení: Dárková tuba

Parametry Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba

  • Barva: tmavě hnědá
  • Aroma: kakaové a rumové noty
  • Chuť: sladký a krémový profil
  • Vhodnost: pro míchání i na samostatné pití

Výhody Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba

  • Unikátní kombinace kakaa a rumu
  • Vysoce kvalitní ingredience
  • Dárkové balení pro speciální příležitosti
  • Možnost kreativního používání v koktejlech a dezertech

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba.

Jaký je původ produktu Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba?

Produkt Espero Cocoa & Rum pochází z Dominikánské Republiky, která je známá svou bohatou tradicí v produkci kvalitních rumů a cukrové třtiny. Díky místním surovinám a jedinečnému klimatu v této oblasti si můžete vychutnat autentickou chuť rumu obohaceného o čokoládové tóny.

Jaká je alkoholová obsah v produktu Espero Cocoa & Rum?

Espero Cocoa & Rum má obsah alkoholu 40%, což z něj činí ideální volbu pro příležitosti jako jsou oslavy nebo relaxace po náročném dni. Tato síla zajišťuje, že jeho chuť je intenzivní a plná.

Jaké jsou nejvhodnější způsoby servírování Espero Cocoa & Rum?

Espero Cocoa & Rum může být servírován na ledu pro osvěžení nebo jako součást koktejlů. Doporučujeme také jeho kombinaci s kávou, čímž vznikne lahodný nápoj vyvážený mezi rumem a chutí kakaa. Můžete ho také vychutnat samostatně, aby vynikly jeho jedinečné aromatické vlastnosti.

Kdo je výrobcem produktu Espero Cocoa & Rum?

Espero Cocoa & Rum je vyráběn renomovanou značkou R.Jelínek, která je známá svou tradicí v oblasti výroby kvalitních destilátů. S jejich zkušenostmi a za použití prémiových surovin je tento produkt zárukou vysoké kvality a chuťového zážitku.

Recenze Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Země původu: Dominikánská Republika, Země původu: Dominikánská Republika, Výrobce: R.Jelínek, Značka: Espero, Způsob balení: Dárková balení
Produkt Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba z kategorie Likéry si můžete zakoupit například v internetovém obchodě DonPealo.cz za cenu 559 Kč.

Parametry Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba

Země původu
Dominikánská Republika
Výrobce
R.Jelínek
Značka
Espero
Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba má EAN kód 0742832222334
Veškeré další parametry výrobku Espero Cocoa & Rum 0,7l 40% Tuba naleznete například na webu DonPealo.cz

Nejlepší likéry

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší likéry

Kvalitní likéry

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní likéry

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,