Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev)

Cena od
636
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Zuidam Bludný Holanďan tmavý rum je trojnásobně destilovaný a zrající v panenských amerických dubových sudech. Má intenzivní chuť s tóny ovoce a karamelu.

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev)?

Produkt Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev) porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Rumy

Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev)

636 Kč
Do obchodu
Rumy

Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev)

Přehled cen

Nejlevnější 636 Kč
Nejdražší 636 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Rumy
Výrobce
Zuidam
EAN
8713947006005
Cena od
636 Kč

Exkluzivní holandský rum s bohatou historií

Tento holandský rum se vyrábí s důrazem na tradici a kvalitu. Je trojnásobně destilován a zraje v panenských amerických dubových sudech, což mu dodává výjimečnou chuť. Jedinečná kombinace ovocných tónů a jemné sladkosti karamelu vás doslova vtáhne do světa gurmánských zážitků. Nezáleží na tom, zda si ho vychutnáte čistý nebo v koktejlech, vždy vás potěší svou komplexností a hloubkou.

Umění výroby rumu v Holandsku

Holandsko má dlouhou a bohatou tradici v produkci rumu, která sahá až do 16. století. Tento rum však nezůstává pouze u tradic, ale přidává moderní prvky, které osloví dnešní náročné milovníky destilátů. Každá láhev vypráví příběh o pečlivém výběru surovin a odborném zpracování, které se promítá do chuti a aromatu. Přístup k výrobě je prakticky uměleckým dílem, ve kterém se mísí tradice a inovace.

Ideální volba pro každou příležitost

Recenze Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev)

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Zuidam Bludný Holanďan tmavý rum je trojnásobně destilovaný a zrající v panenských amerických dubových sudech. Má intenzivní chuť s tóny ovoce a karamelu.
Produkt Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev) z kategorie Rumy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4bar.cz za cenu 636 Kč.

Parametry Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev)

Objem lahve
0.7L
Alkohol
40.0%
Video
[]
Země původu
Holandsko
Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev) má EAN kód 8713947006005
Veškeré další parametry výrobku Flying Dutchman Rum No.1 Dutch Rum 40% 0,7 l (holá láhev) naleznete například na webu 4bar.cz

Nejlepší rumy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší rumy

Kvalitní rumy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní rumy

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,