Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L

Cena od
829
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Heffron Especiale 10YO je výjimečný rum, který po celých deset let zraje v pečlivě vybraných sudech po sherry, bourbonu a koňaku. Každý z nich mu propůjčuje svůj osobitý charakter, jenž se v mistrovsky vytvořeném blendu spojuje do harmonické...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L?

Produkt HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Rumy

HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L

829 Kč
Do obchodu
Rumy

HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L

Přehled cen

Nejlevnější 829 Kč
Nejdražší 829 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Rumy
Výrobce
HEFFRON
EAN
8594217521691
Cena od
829 Kč

Unikátní zážitek z vyzrálého rumu

Tento rum je výsledkem deseti let trpělivého zrání v pečlivě vybraných sudech, které kdysi obsahovaly sherry, bourbon a koňak. Každá nota, která se v této lahvi nachází, je jako střípek příběhu vyprávěný časem a prostředím. Vytváří tak fascinující paletu chutí, kde se jemnost mísí s hloubkou a složitostí, což z něj dělá ideálního partnera pro jakoukoliv oslavnou příležitost nebo klidný večer s přáteli.

Osvěžující směs tradice a řemesla

Tento rum v sobě ukrývá tradici a umění výroby, které se předává generacemi. Každý detail procesu, od volby surovin po mixování, je podřízen vysokým standardům kvality. Mistr destilatér s láskou sleduje a jak rum zraje, aby zajistil perfektní harmonii chutí a vůní, které potěší i nejnáročnější znalce. Tento jedinečný produkt je důkazem toho, jak může příroda a lidská dovednost spojit síly k vytvoření něčeho skutečně výjimečného.

Dokonalost v každém doušku

Při ochutnání tohoto rumu se Vám otevře celá škála chutí, od jemných ovocných tónů přes nádech koření až po bohatou a sametovou texturu, která okouzlí Vaše smysly. Dlouhý a hřejivý závěr Vám umožní si naplno vychutnat zážitek. Bez ohledu na to, zda jej pijete samostatně nebo jako součást míchaného nápoje, jistě Vás svou kvalitou nadchne a zanechá v paměti nezapomenutelný dojem.

Jaký je proces zrání tohoto rumu?

Rum zraje deset let v sudech po sherry, bourbonu a koňaku, což mu dodává komplexní chuťový profil a jedinečné aroma. Tyto různé dřeviny ovlivňují chuť a přispívají k bohatosti nápoje.

Jaké chutě mohu očekávat?

Očekávejte harmonické spojení ovocných tónů, jemného koření a bohaté struktury, to vše s hladkým a dlouhým zakončením, které Vás zahřeje.

Je tento rum vhodný pro koktejly?

Ačkoli je skvělý i samotný, tento rum se dá také využít k přípravě různých koktejlů, které zdůrazní jeho jemné chutě a vůně.

Jaká je ideální teplota pro podávání?

Nejlepší je podávat rum mírně vychlazený, aby se zachovaly jeho aromatické nuance a celková chuťová komplexnost.

Specifikace HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L

  • Obsah alkoholu: 40%
  • Objem: 0,5 litru
  • Věk: 10 let
  • Typ sudu: Sherry, bourbon, koňak

Parametry HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L

  • Barva: Zlatavě hnědá
  • Aroma: Ovocné a kořeněné tóny
  • Chuť: Hladká s komplexními vrstvami
  • Zakončení: Dlouhé a hřejivé

Výhody HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L

  • Složitá a bohatá chuť
  • Vhodný pro různé příležitosti
  • Možnost využití v koktejlech
  • Vysoká kvalita z procesu zrání

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L.

Jak dlouho zrají Heffron Especiale Rum 10yo?

Heffron Especiale Rum 10yo zraje po dobu 10 let. Toto dlouhé zrání probíhá v pečlivě vybraných sudech po sherry, bourbonu a koňaku, což přispívá k jeho výjimečné chuti a aromatu.

Jaké chutě a vůně mohu očekávat od Heffron Especiale Rum 10yo?

Heffron Especiale Rum 10yo nabízí komplexní a harmonickou chuťovou paletu. Můžete očekávat jemné tóny ovoce, karamelu a koření, které jsou výsledkem zráním v různých typech sudů. Vůně rumu je intenzivní a lahodná, s nádechem dřeva a jemností, kterou podtrhuje sametově jemná textura.

Je Heffron Especiale Rum 10yo vhodný pro koktejly?

I když je Heffron Especiale Rum 10yo natolik výjimečný, že si zaslouží být vychutnáván samotný, lze ho také použít v koktejlech. Jeho komplexní chuť přidá do drinků hloubku a charakter. Nicméně pro nejlepší zážitek se doporučuje vychutnat ho čistý nebo s ledem.

Jaká je ideální teplota podávání Heffron Especiale Rum 10yo?

Ideální teplota pro podávání Heffron Especiale Rum 10yo se pohybuje mezi 18-20°C. Tuto teplotu dosažením při pokojové teplotě nebo mírném ochlazení na ledu můžete zajistit, že si nejlépe vychutnáte všechny nuance jeho komplexní chuti a vůně.

Recenze HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Heffron Especiale 10YO je výjimečný rum, který po celých deset let zraje v pečlivě vybraných sudech po sherry, bourbonu a koňaku. Každý z nich mu propůjčuje svůj osobitý charakter, jenž se v mistrovsky vytvořeném blendu spojuje do harmonické a bohaté chuti. Výsledkem je vytříbený rum s komplexní strukturou, sametově jemnou texturou a dlouhým, hřejivým závěrem.
Produkt HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L z kategorie Rumy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Destilerka.cz za cenu 829 Kč.

Parametry HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L

Počet ks v kart
6
Složení
třtinový destilát, třtinový cukr, barvivo:karamel
Objem v L
0,5
Obsah alkoholu
40%
Kraj
Ústecký
HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L má EAN kód 8594217521691
Veškeré další parametry výrobku HEFFRON Especiale Rum 10yo 40% 0,5L naleznete například na webu Destilerka.cz

Nejlepší rumy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší rumy

Kvalitní rumy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní rumy

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,