Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm

Cena od
649
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Plakáty se vracejí jako dekorativní prvek do domácností, kanceláří, restaurací i komerčních prostor. Dříve na nich dominovaly hudební a filmové hvězdy. V naší nabídce najdete plakáty na zeď nejrůznějších motivů. Naše plakáty...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm?

Produkt Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Plakáty s retro motivy

Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm

649 Kč
Do obchodu
Plakáty s retro motivy

Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm

Přehled cen

Nejlevnější 649 Kč
Nejdražší 649 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Plakáty s retro motivy
Výrobce
Sablio
EAN
2222453223296
Cena od
649 Kč

Vytvořte si atmosféru plnou barev

Objevte sílu barev v interiéru díky tomuto jedinečnému artworku. Duhové spektrum přináší do vaší místnosti živosti a energii. Tento rozsáhlý plakát v rozměrech 120x80 cm se stane středobodem každého prostoru a osvěží vaši dekoraci. Použití eco solventních barev zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také ekologičnost a šetrnost k životnímu prostředí. Vaše stěny si zaslouží kousek umění, který vyzařuje radost a pozitivní energii.

Ideální pro jakýkoliv prostor

Ať už hledáte dekoraci do obývacího pokoje, kanceláře nebo dokonce restaurace, tento plakát je skvělou volbou. Vynikne na jakékoliv zdi a dokáže oživit místnost, kterou zkrášlí svými nádhernými barvami. S tímto plakátem můžete snadno zapůsobit na hosty nebo prostě zpříjemnit každodenní pracovní prostředí. Je to příjemné připomenutí, že i jednoduché umění může mít hluboký dopad na náš pocit z prostoru.

Udržitelnost a kvalita tisku

Kvalita použitých materiálů je pro nás velmi důležitá. Tento plakát je tištěn moderními technologiemi, které zaručují nejen jasnost a sytost barev, ale také minimální dopad na přírodu. Při jeho výrobě jsme měli na paměti udržitelnost a zdraví našich zákazníků. Volbou tohoto plakátu přispíváte nejen k estetice vašeho domova, ale také k ochraně životního prostředí.

Jaké jsou rozměry plakátu?

Plakát má rozměry 120x80 cm, což z něj činí ideální volbu pro větší stěny, kde se může plně projevit jeho umělecká hodnota.

Jaké materiály jsou použity při výrobě?

Používáme eco solventní barvy, které zajišťují dlouhou životnost a šetrnost k životnímu prostředí. Kladení důrazu na kvalitu materiálů je pro nás zásadní.

Je plakát vhodný do vlhkých prostor?

Doporučujeme nezapomínat na to, že plakát není určen do vlhkých prostor, jako jsou koupelny. Je lepší ho umístit do suchého prostředí pro zachování jeho kvality.

Jak mohu plakát zavěsit?

Plakát můžete zavěsit na stěnu pomocí jednoduchých rámů nebo nalepovacími háčky, což usnadňuje jeho instalaci a případnou výměnu.

Specifikace Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm

  • Rozměr: 120x80 cm
  • Materiál: eco solventní barvy na papíře
  • Vhodný pro interiéry
  • Dlouhá životnost barev

Parametry Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm

  • Hmotnost: přibližně 1 kg
  • Barva: duhové spektrum
  • Typ: plakát
  • Údržba: otírat vlhkým hadříkem

Výhody Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm

  • Podporuje pozitivní náladu a energii v místnosti
  • Ekologicky šetrná výroba
  • Snadná instalace a údržba
  • Vhodný pro různé styly interiéru

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm.

Jaké rozměry má plakát Duhové spektrum?

Plakát Duhové spektrum má rozměry 120x80 cm, což je ideální velikost pro vyniknutí na stěně a dodání prostoru plného barevného náboje.

Z jakého materiálu je plakát vyroben?

Plakát je vyroben z kvalitního papíru a tiskneme ho eco solventními barvami, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zajišťují dlouhou trvanlivost barev.

Jak mohu plakát Duhové spektrum pověsit na zeď?

Plakát můžete pověsit pomocí rámečku, vhodných hřebíků nebo lepící pásky. Doporučujeme zvolit takové metody, které nezpůsobí poškození ilustrace a umožní snazší výměnu v případě změny dekorace.

Jaká je doporučená péče o plakát?

Pro udržení plakátu v perfektním stavu doporučujeme umístit ho daleko od přímého slunečního světla, aby nedošlo k vyblednutí barev. Pokud je plakát prašný, jemně ho otřete suchým, měkkým hadříkem.

Recenze Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Plakáty se vracejí jako dekorativní prvek do domácností, kanceláří, restaurací i komerčních prostor. Dříve na nich dominovaly hudební a filmové hvězdy. V naší nabídce najdete plakáty na zeď nejrůznějších motivů. Naše plakáty tiskneme eco solventními barvami, které vydrží dlouhé roky.
Produkt Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm z kategorie Plakáty s retro motivy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě sablio.cz za cenu 649 Kč.
Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm má EAN kód 2222453223296
Veškeré další parametry výrobku Plakát Duhové spektrum - 120x80 cm naleznete například na webu sablio.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,