Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l

Cena od
3 926
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Jedná se o Guatemalský rum velké kvality.Destilovaný v roce 1993.Pouze omezený počet číslovaných lahví. Ve vůni je sladký s výrazným a plným charakterem. Chuť je bohata s příjemnými tóny vanilky, třtinového cukru a tmavého kakaa....

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l?

Produkt Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Lahve rumu

Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l

3 926 Kč
Do obchodu
Lahve rumu

Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l

Přehled cen

Nejlevnější 3926 Kč
Nejdražší 3926 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Lahve rumu
Výrobce
Malteco
Cena od
3 926 Kč

Kvalitní guatemalský rum s bohatou historií

Tento rum, vyrobený v Guatemale, vás přenese do minulosti, kdy byl destilován v roce 1993. Je to příklad vynikajícího řemeslného zpracování a vášní pro výrobu kvalitního alkoholu. Každá láhev je číslována, což dodává tomuto nápoji na exkluzivitě. Rum je určen pro opravdové znalce a milovníky, kteří ocení jeho jedinečnost a charakter.

Vychutnejte si komplexní chuťové tóny

Ve vůni vás překvapí sladkost, která je doplněna výrazným a plným charakterem tohoto rumu. Pokud máte rádi bohaté chutě, oceníte příjemné tóny vanilky, třtinového cukru a tmavého kakaa, které se harmonicky mísí. Závěr je dlouhý a vyvážený, což dává tomuto nápoji dokonalou rovnováhu. Je to skvělý společník pro každou příležitost, ať už si ho vychutnáváte samostatně nebo v koktejlech.

Stylové a elegantní balení

Celkový zážitek z tohoto rumu umocňuje luxusní dřevěná kazeta, která je zdobená koženkou, a kovová ražená etiketa, která dodává produktu na prestiži. Tato prezentace není jen o obsahu láhve, ale také o vizuálním dojmu, který osloví každého, kdo si ho prohlédne. Ideální jako dárek pro milovníky kvalitních lihovin nebo jako reprezentativní kousek ve vaší sbírce.

Jaký je původ tohoto rumu?

Tento rum pochází z Guatemaly, kde byl vyroben renomovanou destilérkou, která se specializuje na kvalitní rumy již po desetiletí.

Jaké jsou hlavní chuťové vlastnosti?

Rum nabízí bohatou chuť s tóny vanilky, třtinového cukru a tmavého kakaa, které se vzájemně doplňují a vytváří nezapomenutelný chuťový zážitek.

Jak je rum prezentován?

Rum je balen v elegantní dřevěné kazetě s koženkovým potahem a kovovou raženou etiketou, což z něj činí luxusní dárek nebo skvělou ozdobu vaší sbírky.

Jaká je jeho slabost?

Pokud hledáte rum s intenzivním charakterem a dlouhým závěrem, tento produkt je pro vás ideální volbou, přesto může mít vyšší cenu kvůli své exkluzivitě a omezenému počtu lahví.

Specifikace Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l

  • Objem: 0.70 l
  • Obsah alkoholu: 40%
  • Rok výroby: 1993
  • Země původu: Guatemala
  • Exkluzivita: Omezený počet číslovaných lahví

Parametry Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l

  • Typ: Kvalitní rum
  • Vůně: Sladká, plná
  • Chuť: Bohatá s tóny vanilky, třtinového cukru a tmavého kakaa
  • Závěr: Dlouhý a vyvážený

Výhody Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l

  • Vynikající chuťové vlastnosti
  • Luxusní prezentace v dřevěné kazetě
  • Omezené množství zvyšuje jeho hodnotu
  • Ideální pro milovníky kvalitních lihovin

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l.

Jaká je historie rumu Malteco 1993 Seleccion?

Rum Malteco 1993 Seleccion pochází z Guatemaly a byl destilován v roce 1993. Tento rum je limitovanou edicí, což znamená, že je dostupný pouze v omezeném počtu číslovaných lahví. Vyrábí se výhradně z nejlepší třtiny a zraje v kvalitních sudech, což mu dává unikátní charakter a chuťovou rozmanitost.

Jaké jsou chuťové a aromatické vlastnosti tohoto rumu?

Malteco 1993 Seleccion se vyznačuje sladkou vůní s plným charakterem. Na patře oceníte bohaté tóny vanilky, třtinového cukru a tmavého kakaa, které společně vytvářejí harmonickou chuť. Závěr je dlouhý a vyvážený, což činí tento rum ideálním pro vychutnávání samostatně nebo v koktejlech.

Jak je rum Malteco 1993 Seleccion balen?

Tento majestátní rum je dodáván v krásné dřevěné kazetě, která je potažena koženkou a má kovovou raženou etiketou. Balení nejen chrání rum, ale také z něj činí skvělý dárek nebo sběratelský kousek, který vypadá elegantně v každé domácnosti nebo baru.

Jak se správně podává rum Malteco 1993 Seleccion?

Rum Malteco 1993 Seleccion je nejlepší podávat při pokojové teplotě, aby se naplno projevil jeho aroma a chuť. Můžete si ho vychutnat samotný v degustační sklenici, nebo si jej dopřát v koktejlech, které nebudou přehlušovat jeho komplexnost a bohatost. Je to skvělá volba pro zvláštní příležitosti nebo jako dezertní rum.

Recenze Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Jedná se o Guatemalský rum velké kvality.Destilovaný v roce 1993.Pouze omezený počet číslovaných lahví. Ve vůni je sladký s výrazným a plným charakterem. Chuť je bohata s příjemnými tóny vanilky, třtinového cukru a tmavého kakaa. Závěr dlouhý a vyvážený. Celou krásu tohoto majestátního rumu doplňuje krásný dřevěná kazeta s koženkou a kovovou raženou etiketou.
Produkt Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l z kategorie Lahve rumu si můžete zakoupit například v internetovém obchodě dramroom.cz za cenu 3 926 Kč.
Veškeré další parametry výrobku Rum Malteco 1993 Seleccion wB 40%0.70l naleznete například na webu dramroom.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,