Vítejte na Rumy v akci
Rumy ve slevě z českých e‑shopů


The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l

Cena od
3 796
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

The Rum Trail Barbados 18letý je limitovaný rum z kolekce The Elixir Trails, která představuje charakteristické rumy z různých částí světa a zdůrazňuje jejich původ, místní styl a rozmanitost. Tato edice pochází z rodinné destilérie...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l?

Produkt The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Barbadoský rum

The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l

3 796 Kč
Do obchodu
Barbadoský rum

The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l

Přehled cen

Nejlevnější 3796 Kč
Nejdražší 3796 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Barbadoský rum
Výrobce
The Rum Trail
EAN
5061035823038
Cena od
3 796 Kč

Unikátní rum z Barbadosu s dlouhým zráním

Tento výjimečný rum byl pečlivě destilován a zrající na slunném Barbadosu po dobu osmnácti let. Jeho bohatý a komplexní profil se skládá z jemných tónů kokosu, karamelu a citrusů. Jakékoli doušky vás vezmou na cestu do teplých tropů, kde rum získával svou jedinečnou chuť ve speciálních sudech bourbonu. Každý okamžik strávený s tímto nápojem je jako objevování tajemství, která se skrývají za jeho vznikem.

Harmonie tropického a kontinentálního zrání

Rum zraje prvních čtrnáct let v tropickém klimatu, než je přesunut do chladnějších skotských podmínek, kde pokračuje v zrání. Tato kombinace zaručuje dokonalou rovnováhu, která se odráží v jeho chuti. Vzniklá harmonie je výsledkem pečlivého míchání dvou různých typů destilátů, což přispívá k jeho nezaměnitelné eleganci a jemnosti. Každá láhev nese příběh o tradici a místních zvycích, které dělají tento rum skutečně unikátním.

Limitovaná edice pro náročné znalce

Vyroben pouze ve 500 lahvích, tento rum představuje ideální volbu pro sběratele a znalce kvalitních alkoholických nápojů. Jeho prezentace a láhvování ve speciální edici jej činí vzácným pokladem, který by měl mít každý milovník rumu. S alkoholem o síle 48 procent si můžete být jisti, že každá kapka nese plnou chuť vyzrálého ruma, který si zaslouží vaši pozornost a úctu.

Jaký je proces zrání tohoto rumu?

Rum zraje prvních 14 let v sudech po bourbonu na Barbadosu a poté se přesune do Skotska, kde další 4 roky pomalu zraje v čerstvých bourbonových sudech. Tato kombinace tropického a kontinentálního zrání vytváří unikátní chuťový profil.

Je tento rum vhodný k míchání do koktejlů?

I když je tento rum skvělý na vychutnávání čistého, jeho komplexnost nemusí být optimální pro míchání. Nejlépe si ho vychutnáte samostatně, abyste plně ocenili jeho nuance.

Kolik lahví bylo vyrobeno?

Bylo vyrobeno pouze 500 lahví této limitované edice, což z něj činí zajímavý kousek pro sběratele a nadšence kvalitních rumů.

Kde se tento rum vyrábí?

Rum pochází z rodinné destilérie situované ve světoznámém výrobním centru rumu na Barbadosu. Tato tradice dodává rumu autentičnost a důvěryhodnost.

Specifikace The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l

  • Alkohol: 48 %
  • Objem: 0,7 litru
  • Věk: 18 let
  • Typ: melasový rum
  • Počet lahví: 500
  • Zrání: kombinace tropického a kontinentálního zrání

Parametry The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l

  • Chuťové tóny: kokos, karamel, citrusy, květiny, čokoláda, jemné koření
  • Odroda: limitovaná edice
  • Vhodnost: pro sběratele a znalce
  • Ideální způsob podávání: čistý, při pokojové teplotě

Výhody The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l

  • Dlouhé a pečlivé zrání zajišťuje vysokou kvalitu
  • Unikátní chuťový profil díky kombinaci zrání
  • Exkluzivní limitované vydání vhodné pro sběratele
  • Možnost objevování tradic barbadoského rumu

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l.

Jaký je původ The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l?

The Rum Trail Barbados 18letý pochází z rodinné destilérie na jihovýchodě Barbadosu, kde se nacházel bývalý cukrovar. Tento rum je součástí kolekce The Elixir Trails, která zdůrazňuje autentické rumy z celého světa.

Jakým způsobem byl rum vyroben a jak dlouho zrálo?

Rum byl destilován v roce 2006 z melasy a je výsledkem kombinace dvou typů destilátu. Prvních 14 let zrálo v sudech po bourbonu na Barbadosu, poté byl přemístěn do chladnějších podmínek Skotska, kde pokračovalo jeho zrání další 4 roky. Tato kombinace vytváří unikátní chuťový profil.

Jaké chutě a aromata mohu očekávat od tohoto rumu?

The Rum Trail Barbados 18letý nabízí komplexní chuť s tóny kokosu, karamelu, citrusů, květin, čokolády a jemného koření. Díky dlouhému zrání má rum dokonale hladkou texturu a vyvážený profil.

Jak mám tento rum podávat pro nejlepší zážitek?

Nejlepší způsob, jak si vychutnat The Rum Trail Barbados 18letý, je čistý, při pokojové teplotě, ideálně z degustačního poháru tvaru tulipánu. Doporučuje se nechat rum chvíli "dýchat", aby se naplno rozvinuly jeho složité vůně a chutě. Přidání ledu by mohlo utlumit jeho jemné nuance.

Recenze The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

The Rum Trail Barbados 18letý je limitovaný rum z kolekce The Elixir Trails, která představuje charakteristické rumy z různých částí světa a zdůrazňuje jejich původ, místní styl a rozmanitost. Tato edice pochází z rodinné destilérie situované v prostorách bývalého cukrovaru na jihovýchodě Barbadosu. Rum byl destilován v roce 2006 z melasy a vznikl spojením dvou typů destilátu. Pot still složka mu dodává plnost a bohatší strukturu, zatímco column still destilát přináší lehkost a eleganci. Jednotlivé složky byly smíchány ještě před uložením do sudů, aby se jejich charaktery během dlouhého zrání harmonicky propojily. Prvních 14 let zrálo v sudech po bourbonu v tropickém podnebí Barbadosu. Následně byl přemístěn do čerstvějších bourbonových sudů, ve kterých další 4 roky pomalu zrálo v chladnějších podmínkách Skotska. Kombinace tropického a kontinentálního zrání vytvořila vyvážený profil s tóny kokosu, karamelu, citrusů, květin, čokolády a jemného koření. Rum byl lahvován v roce 2025 při síle 48 % alkoholu. Celá edice se skládá jen z 500 lahví, díky čemuž jde o zajímavou volbu pro milovníky vyzrálých barbadoských rumů i sběratele limitovaných nezávislých plnění. Hlavní přednosti Dlouhé 18leté zrání: Užívejte si hlubokou a komplexní chuť, která se mohla rozvíjet téměř dvě desetiletí. Každý doušek je díky tomu dokonale hladký a plný vyzrálých tónů. Autentický původ z Barbadosu: Ponořte se do tradičního stylu barbadoských rumů, které jsou celosvětově známé svou elegancí, vyvážeností a příjemným charakterem. Optimální síla 48 %: Vyšší obsah alkoholu zaručuje, že se v chuti a vůni nestratí ani jeden detail. Rum si tak naplno zachovává svůj bohatý a neskreslený charakter. Zážitek pro znalce: Tento rum není jen nápoj, ale cesta za objevováním. Ideální volba pro pomalé vychutnávání a speciální příležitosti, kdy si chcete dopřát něco opravdu výjimečného. Náš tip na podávání Tento 18letý rum z Barbadosu si nejlépe vychutnáte čistý, při pokojové teplotě z degustačního poháru (ideálně tvaru tulipánu). Nechte ho chvíli "dýchat", aby se naplno rozvinuly všechny jeho komplexní vůně a chutě. Přidání ledu by mohlo zbytečně utlumit jeho jemné nuance.
Produkt The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l z kategorie Barbadoský rum si můžete zakoupit například v internetovém obchodě svetnapoju.cz za cenu 3 796 Kč.

Parametry The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l

Objem
0.7
Alk. %
48
Váha
1.23
Balenie
Bez obalu
The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l má EAN kód 5061035823038
Veškeré další parametry výrobku The Rum Trail Barbados 18 letý 48% 0,7l naleznete například na webu svetnapoju.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, bílý rum, tmavý rum, zlatý rum, spiced rum, aged rum, rum v akci, rum sleva, nejlevnější rum, kvalitní rum, rum dárkové balení, rumový likér, rum do koktejlů, Diplomatico, Zacapa, Plantation, Havana Club, Bacardi, Captain Morgan, Božkov Republica, Legendario, Dictador, El Dorado, Mount Gay, Appleton Estate, Ron Barceló, Matusalem, Pampero, Pyrat, Kraken, Sailor Jerry, rum Jamajka, rum Kuba, rum Barbados, rum Guatemala, rum Venezuela, rum Dominikánská republika, agricole rum, overproof rum, rum porovnání cen, rum e-shop,